Średnia 5.0 z 20 opinii
5/5
4,98/5
logo.png

Weź kredyt na nasze produkty i usługi. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dofinansowanie do pompy ciepła

Pompa ciepła to rewolucyjne rozwiązanie, które pozwala na skuteczne i ekonomiczne ogrzewanie domów oraz innych budynków. Jednak nie każdy wie, że nie trzeba wydawać fortuny na jej zakup i instalację. Dzięki naszej pomocy, możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy, które będziesz mógł przeznaczyć na inne potrzeby, takie jak wakacje czy inne przyjemności.

PROJEKT DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Z naszą pomocą znajdziesz projekt pompy ciepła, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się komfortowym i ekonomicznym ogrzewaniem przez wiele lat. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w wyborze najlepszego rozwiązania i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

ZDOBYCIE DOFINANSOWANIA NIGDY NIE BYŁO TAK ŁATWE

Dodatkowo, możemy pomóc Ci w zdobyciu dofinansowania na zakup i instalację pompy ciepła. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci uzyskać maksymalne wsparcie finansowe, które z pewnością zrekompensuje Twoje wydatki.

Dofinansowanie do pompy ciepła z programu Moje Ciepło jest formą wsparcia dla właścicieli nowych domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie energetycznym, którzy chcą zainstalować nowoczesne i ekologiczne źródło ciepła. W zależności od rodzaju pompy ciepła (powietrznej, wodnej lub gruntowej), można otrzymać dotację od 30 do 45% kosztów kwalifikowanych inwestycji, nie więcej niż 21 000 zł na jedną współfinansowaną inwestycję. Aby ubiegać się o dofinansowanie, trzeba spełnić kilka warunków.

Dofinansowanie do pompy ciepła z programu mój prąd jest możliwe w ramach piątej edycji programu, która ruszył 22 kwietnia 2023 roku. Formą wsparcia udzielanego w ramach tego programu jest dotacja do 30 proc. kosztów kwalifikowanych w zależności od rodzaju zastosowanej pompy ciepła.

Pełna wartość dofinansowania to 58 tys. zł dla osób, które chcą skorzystać ze wszystkich elementów programu, takich jak: mikroinstalacja fotowoltaiczna, magazyn ciepła, magazyn energii, kolektory słoneczne i system zarządzania energią w domu

Dofinansowanie do pompy ciepła za pomocą ulgi termomodernizacyjnej jest jedną z możliwości uzyskania wsparcia finansowego na tę inwestycję. Ulga termomodernizacyjna polega na odliczeniu od podstawy opodatkowania kosztów poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w budynku mieszkalnym jednorodzinnym, do którego zalicza się także zamianę źródeł energii na źródła odnawialne, takie jak pompa ciepła.